Znajdź najlepszego lekarza, przyjazną aptekę

bądź przychodnię w twojej okolicy

Reklama w Stawiam Na Zdrowie

Lekarzy zainteresowanych uruchomieniem profilu w naszym serwisie zapraszamy do panelu lekarza lub numer telefonu 604638036 (poniedziałek - sobota 10-20) Informacja dla domów mediowych, agencji interaktywnych i brokerów internetowych - w sprawie informacji o możliwości reklamy w serwisie stawiamnazdrowie.pl prosimy skontaktować się z nami na adres:

biuro@stawiamnazdrowie.pl

Dlaczego Stawiam Na Zdrowie?

Stawiam Na Zdrowie to portal medyczny zrzeszający lekarzy specjalistów.

Działamy na rynku od czterech lat ciągle się rozwijając a nasza baza to obecnie ok. 60 000 lekarzy z całej Polski przyjmujących prywatnie.

Stworzyliśmy produkt dzięki któremu pacjenci mogą w łatwy, szybki i przejrzysty sposób znaleźć lekarza specjalistę który świadczy usługi poszukiwane przez pacjentów. Dzięki słowom kluczowym które ustalane są precyzyjnie z lekarzem pacjent jest w stanie znaleźć to czego szuka w łatwy i szybki sposób, otrzymując zwrotnie dane teleadresowe, informacje o godzinach przyjęć pacjentów, mapkę z dojazdem do lekarza.

 

StawiamNaZdrowie.pl to:

  • Źródło wyjątkowo wiarygodnych informacji o lekarzach wszystkich specjalizacji, zamieszczonych przez pacjentów.
  • Obszerne źródło informacji dostępne ze wszystkich urządzeń podłączonych do Internetu: z komputerów, smartfonów, tabletów oraz telewizorów.

 

Serwis stworzony w technologii Responsive Web Design.

  • Idealne miejsce, w którym lekarz może zadbać o swój wizerunek oraz zaprezentować swoją praktykę.
  • Narzędzie dające lekarzom możliwość zwiększenia widoczności, zarówno w samym serwisie, jak i w Internecie (w wynikach wyszukiwania).