Znajdź najlepszego lekarza, przyjazną aptekę

bądź przychodnię w twojej okolicy

Skontaktuj się z firmą:

Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne „Tęcza” Kraków

- 1 ocena
Adres:Kacza 11A
30-735 Kraków
woj. małopolskie
Województwo:małopolskie
GSM:662 225 535
GSM:501 254 773
GSM:505 892 398
Dzwoniąc powołaj się na serwis StawiamNaZdrowie.pl
WWW:
Branża:Lekarze - psychiatrzy, psycholodzy, psychoterapeuci
Uzależnienia - terapia
Godziny otwarcia:Rejestracja telefoniczna
Słowa kluczowe:alkoholizm leczenie hazard leczenie, leczenie hazardzisty dobry psychiatra Kraków psychiatra kraków psycholog kraków anoreksja leczenie, leczenie anoreksji leczenie depresji uzależnienie od maszyn leczenie zaburzeń żywienia leczenie uzależnień odwyk leczenie odwykowe prywatna klinika leczenia uzależnień Współuzależnienie , anoreksja , depresja, anonimowi alkoholicy , żona alkoholika , leczenie lęków , leczenie syndromu DDA , uzależnienie krzyżowe , diagnoza podwójna , odtrucia alkoholowe, detox , detoks prywatna klinika odwykowa uzależnienie od leków leczenie uzależnienie od benzodiazepin leczenie
O nas:

Jesteśmy profesjonalni, skuteczni, przyjaźni!

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień czeka właśnie na Ciebie! Gwarantujemy profesjonalizm, skuteczność oraz sympatyczną, przyjazną atmosferę.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pokonanie nałogu to sprawa niełatwa. Często bywa tak, że nawet kiedy wyjdziemy ze szponów jednego, już pojawia się niebezpieczeństwo następnego. Chcesz zapobiec takiej sytuacji? Znaleźć siłę do tego, aby wygrać walkę? Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia? Trafiłeś w odpowiednie miejsce – z nami nie będziesz czuć się samotny. W trakcie odwyku nasi specjaliści zadbają o to, byś zyskał potrzebną pomoc i wsparcie. Leczenie alkoholizmu i innych uzależnień – od leków, narkotyków, hazardu czy seksu – to właśnie nasza propozycja.

Wiemy co teraz, myślisz, czujesz, jaki jest Twój stan psychiczny. Rozumiemy Cię i pragniemy zrobić wszystko, aby Ci pomóc. Zapewniamy nie tylko odtrucie organizmu, ale także poprawę kondycji psychicznej. Dzięki zmianom wprowadzonym przy naszej pomocy zaczniesz dostrzegać piękno świata.

Pomożemy Ci umocnić wiarę w siebie, zyskać pewność siebie i motywację do dalszej walki i zmiany swojego życia. W naszym ośrodku leczenia uzależnień poczujesz się bezpiecznie, zyskasz spokój i będziesz mógł liczyć na dyskrecję.

Pamiętaj – terapia alkoholowa czy leczenie innego uzależnienia to Twoja szansa na normalne, szczęśliwe życie. Szansa, której nie możesz zmarnować.

Jesteśmy tu właśnie dla Ciebie!

Najbliższa okolica

Hol z kominkiem

Pokoje pacjentów

Zajmujemy się leczeniem:

- współuzależnienia

- anoreksji

- depresji

- lęków

- syndromu DDA

- uzależnienie krzyżowe

- diagnoza podwójna

- odtrucia alkoholowe

- detox

Lista Komentarzy:

dlugo zwlekalem zeby udac sie do osrodka, wolalem byc anonimowy i sam walczyc ze swoja choroba. po pewnym etapie zdalem sobie sprawe ze nie potrafie sam z tego wyjsc, fachowa opieka i pomoc terapeutyczna poukladaly mnie w jedna calosc, dziekujeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oceń tą placówkę:

Minimalna liczba znaków: 50, wpisano: 0
Liczba odsłon: 7884