Znajdź najlepszego lekarza, przyjazną aptekę

bądź przychodnię w twojej okolicy

OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ NADZIEJA

- 5 ocen
Adres:05-080 Izabelin
woj. mazowieckie
Województwo:mazowieckie
GSM:507 177 222
Dzwoniąc powołaj się na serwis StawiamNaZdrowie.pl
WWW:
Branża:Uzależnienia - terapia
Godziny otwarcia:REJESTRACJA TELEFONICZNA
Słowa kluczowe:terapia DDA mazowieckie, odwyk alkoholowy mazowieckie ,terapia odwykowa mazowieckie, psychoterapia alkoholizm mazowieckie, psychoterapia uzależnień mazowieckie ,leczenie alkoholizmu mazowieckie, ośrodek uzależnień , leczenie odwykowe mazowieckie,ośrodek odwykowy mazowieckie, przerywanie ciągów mazowieckie, terapia uzależnień mazowieckie, ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych mazowieckie, ośrodki uzależnień mazowieckie, prywatny ośrodek terapii uzależnień mazowieckie,dorosłe dzieci alkoholików mazowieckie.

Lista Komentarzy:

Byłem tam 4 dni na detoksie i muszę powiedzieć, że podejscie do pacjenta jest naprawde niesamowite. Wiadomo, że bylem w takim stanie, że balem sie wszystkiego ale juz pierwszego dnia poczułem sie jak w domu. Szybko postawili mnie na nogi, caly czas bylem podłączony pod kroplówki. Personel - niesamowity. Pielęgniarki i wszyscy inni pracownicy traktują Cię z empatia i są bardzo mili. Teraz minusy. Cena. Troche za dużo. No i właściciele. Zbyt nachalni. Zastanawialem sie czy nie podjąć u nich terapii, która kosztuje 30tys ale jak właściciel powiedzial mi, ze jak nie pojadę akurat u nich to on ma cmentarz gdzie wpuszcza ludzi głową w dół i ze będzie miał dla mnie miejsce to podziękowałem.
Ośrodek, który z miejsca staje się bezpieczną przystanią. Profesjonalizm i troska to tylko podstawowe atuty tego miejsca. Zaangażowanie personelu jest wprost niewiarygodne! Odzyskalam siły, zdrowie- odzyskałam siebie. Agatko, Elu- dziękuje za pomoc przy podjęciu decyzji o leczeniu. Chcę żyć i będę żyć godnie!!! Dziękuję za troskę i nadzieję na jutro! Polecam każdemu, kto tez ma dosyć. Można być trzeźwym.
W Izabelinie przebywał mój Tata, ośrodek oceniam dobrze, szczególnie zaangażowanie lekarza prowadzącego i pielęgniarek. Nie wiem czy mogę podać nazwisko, ale zaręczam, że Dr Krzysztof, jest osobą budzącą zaufanie i jego diagnoza i leczenie uratowały mojemu Tacie życie. Potwierdziła to profesor Rydzewska, do której trafił Tata już w trakcie terapii odwykowej. Nie zdecydowałam się jednak na proponowaną terapię w Izabelinie, Nachalność ze strony właścicielki, po prostu zniechęca.
W Izabelinie przebywał mój Tata, ośrodek oceniam dobrze, szczególnie zaangażowanie lekarza prowadzącego i pielęgniarek. Nie wiem czy mogę podać nazwisko, ale zaręczam, że Dr Krzysztof, jest osobą budzącą zaufanie i jego diagnoza i leczenie uratowały mojemu Tacie życie. Potwierdziła to profesor Rydzewska, do której trafił Tata już w trakcie terapii odwykowej. Nie zdecydowałam się jednak na proponowaną terapię w Izabelinie, Nachalność ze strony właścicielki, po prostu zniechęca - szkoda
Wizyta w ośrodku często wiąże się z lękiem i poczuciem wstydu.W tym wyzbyłam się tego całkowicie. Kompetencja, empatia to coś co zauważa się już przy pierwszym spotkaniu.

Oceń tą placówkę:

Minimalna liczba znaków: 50, wpisano: 0
Liczba odsłon: 16306