Znajdź najlepszego lekarza, przyjazną aptekę

bądź przychodnię w twojej okolicy

Skontaktuj się z firmą:

ARIKARA Adrian Madejczyk

Adres:43-215 Studzienice
woj. śląskie
Województwo:śląskie
GSM:501 843 125
Dzwoniąc powołaj się na serwis StawiamNaZdrowie.pl
WWW:
Branża:Rehabilitacja
Godziny otwarcia:Dojazd do klienta do domu, do firm na obszarze Śląska i Zagłębia
Rejestracja telefoniczna
Słowa kluczowe:Arikara, Arikara Adrian Madejczyk, masaże, świecowanie uszu, kinesiology taping, kinesiology taping śląskie, leczenie migren, masaż z dojazdem, masaż w domu, masaż klasyczny, masaż leczniczy, śląskie masaż, śląskie masaże, Sosnowiec masaż, Katowice masaż, Będzin masaż, Pszczyna masaż, Tychy masaż, światłoterapia śląskie, ultradźwięki śląskie, sonoforeza śląskie, migrena śląskie, ból głowy śląskie, ból kręgosłupa śląskie, rehabilitacja z dojazdem śląskie, rehabilitacja, akupresura stóp śląskie, relaks śląskie, zabiegi na twarz śląskie, zabiegi na ciało śląskie
O nas:

 

Nazywam się Adrian Madejczyk, mam wyższe wykształcenie i jestem Dyplomowanym Masażystą. Od dziecka obracałem się w środowisku osób niepełnosprawnych. Wtedy to właśnie narodziła się we mnie chęć niesienia pomocy innym.

 

Mam ponad 10-letnią praktykę wykonywania zawodu MASAŻYSTY i ponad 9-letnią z zakresu AKUPRESURY STÓP. Od prawie 5 lat prowadzę własną działalności gospodarczą. Zarówno współpracuję z firmami oferując im swe usługi, jaki i szeroko działam na terenie całego Śląska i Zagłębia u prywatnych klientów z dojazdem do ich domów.

W latach 2007-2008 pracowałem w Ośrodku Wczasów Odmładzających i Odchudzających w Czapielskim Młynie na Kaszubach. Wykonywałem tam około 50 godzin zabiegów tygodniowo, co przez cały rok daje 18350 godzin.

Przez dwa lata współpracowałem z Panią Prezes Joniną Ben, President of PPI Iceland i wykonywałem masaże dla islandzkich grup.

Mam ponad 3-letnią praktykę, w Niepublicznych Zakładach Opieki Zdrowotnej. Wykonywałem tam ponad 50 zabiegów tygodniowo ( miesięcznie ponad 200). Miałem do czynienia z różnymi dolegliwościami i zawsze starałem się zrobić wszystko, by pomóc pacjentowi. Do każdej osoby zawsze podchodziłem i podchodzę indywidualnie, gdyż każdy z nas jest inny.

 

Każdy masaż to dla mnie rytuał. Każdorazowo wykonuję go solidnie i z jak najlepszą korzyścią dla pacjenta. Znając różne techniki masażu zapewniam poprawę samopoczucia i lepszą sprawność fizyczną.

Oceń tą placówkę:

Minimalna liczba znaków: 50, wpisano: 0
Liczba odsłon: 8400