Znajdź najlepszego lekarza, przyjazną aptekę

bądź przychodnię w twojej okolicy

zobacz katalog

Gwiazdy telewizji - Stawiają Na Zdrowie

Video

W M1 w Markach 9.02.2014 odbyła się akcja społecznościowa STOP PIJANYM KIEROWCOM. Stawiam Na Zdrowie jako patron medialny był tam również ze swoją kamerą. Zobaczcie kto Stawiam Na Zdrowie :
 Karolina Pilarczyk - Polish Drift Girl
Łukasz Dziemidok - polski aktor teatralny, filmowy  i telewizyjny
Piotr Szwedes - polski aktor teatralny, filmowy  i telewizyjny
Daniel Wieleba - wydawca magazynu Wnętrza Daniela , prezenter telewizyjny
Dariusz Kaczyński - jeden ze współzałożycieli akcji STOP PIJANYM KIEROWCOM
Antek Smykiewicz - piosenkarz , uczestnik programu The Voice of Poland
Chuck Norris , Sylwester Stallone

PIOTR SZWEDES - mówi STOP PIJANYM KIEROWCOM

Video

PIOTR SZWEDES - mówi Stop Pijanym Kierowcom podczas inauguracji społecznej akcji która odbyła się 9.02.2014 w Centrum Handlowym M1 w Markach pod Warszawą. Cieszymy się że tak liczne grono artystów popiera tą akcję :) DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM

Ryszard Rembiszewski gościem Stawiam Na Zdrowie w ramach akcji ,,Stop pijanym kierowcom!''

Video

Pierwsze wydarzenie wspierające akcję ,,Stop pijanym kierowcom!'' odbyło się w warszawskim M1 w Markach. Nasz portal jako patron medialny i sponsor akcji był obecny na miejscu z kamerą. Rozmawialiśmy z gośćmi spotkania o obywatelskiej odwadze i powszechnym niestety przyzwoleniu na picie w naszym kraju. Jednym z gości był znany wszystkim z totolotka Ryszard Rembiszewski. Rozmowę prowadzi Sławomir Macias.

Karolina Pilarczyk gościem Stawiam Na Zdrowie w ramach akcji ,,Stop pijanym kierowcom!''

Video

Pierwsze wydarzenie wspierające akcję ,,Stop pijanym kierowcom!’’ odbyło się w warszawskim M1 w Markach. Nasz portal jako patron medialny i sponsor akcji był obecny na miejscu z kamerą. Rozmawialiśmy z gośćmi spotkania o obywatelskiej odwadze i powszechnym niestety przyzwoleniu na picie w naszym kraju. Jednym z gości była wspaniała rajdowa mistrzyni Karolina Pilarczyk. Z sportsmenką rozmawia Sławomir Macias.